Kwalifikowany podpis elektroniczny

Podpisuj cyfrowo dokumenty prawne w urzędach

Podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny głównie skierowany jest do przedsiębiorców

Podpis elektroniczny służy do podpisywania dokumentów cyfrowych. Podpisana nim umowa lub pismo mają te same skutki prawne, co dokumenty tradycyjne opatrzone Twoim podpisem.
Podpis elektroniczny oszczędza Twój czas i zwiększa bezpieczeństwo, bo jego podrobienie jest trudniejsze, niż podpisu własnoręcznego.

Szerokie Zastosowanie Podpisu elektronicznego

Zastosowanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego Certum:

Podpisu dokumenty

W Urzędzie

Podpis elektroniczny usprawnia komunikację z administracją publiczną, podpiszesz nim deklarację ZUS i Jednolity Plik Kontrolny, wyślesz sprawozdanie finansowe na platformie e-KRS oraz Jednolity Europejski Dokument Zamówienia.

Kwalifikowany podpis elektroniczny to wygodne, pewne, w pełni bezpieczne rozwiązanie, które oszczędza czas i pieniądze.

Elektroniczny podpis dokumentów urzędowych
Podpis elektroniczny w pracy

Elektroniczny podpis jako narzędzie pracy

W Pracy

Kwalifikowany podpis elektroniczny znajduje szerokie zastosowanie w świecie biznesu. Ułatwia, przyspiesza i porządkuje procesy rekrutacyjne, zawieranie umów B2B/B2C oraz prowadzenie dokumentacji firmowej.

Wykorzystując bezpieczny podpis elektroniczny, można podpisać plik dokumentów, w tym: faktury elektroniczne, pisma procesowe w sądowym postępowaniu upominawczym, e-deklaracje podatkowe i wiele więcej.

Podpisuj korespondencję z Urzędami

W życiu prywatnym

Kwalifikowany podpis elektroniczny Certum to uniwersalne rozwiązanie, które ułatwia codzienne życie. Dzięki niemu nie musisz tracić czasu na wizyty w urzędach i na poczcie.

Możesz użyć e-podpisu Certum, gdy wysyłasz pismo na platformie ePUAP lub składasz wniosek o świadczenie społeczne w systemie Emp@tia.

Możesz również przesyłać e-deklaracje do urzędu skarbowego i wnioskować online o zaświadczenie o niekaralności. Z podpisem elektronicznym Certum zrobisz to szybciej, wygodniej i bezpieczniej.

Podpis elektroniczny w życiu prywatnym