Firmy i instytucje

Internet Światłowodowy

dla Twojej firmy

Zamów Internet światłowodowy już od 1 zł

Zakres i zasięg oferowanych przez nas usług jest nieustannie poszerzany

Jeżeli Twojego adresu nie ma w zasięgu naszej sieci, skontaktuj się z nami i zapytaj o plany rozwoju dla Twojej lokalizacji

Sprzedaż Oprogramowania

Sprzedaż i tworzenie oprogramowania dla firm i instytucji

Oprogramowanie

Jesteśmy w stanie zaprojektować, dostarczyć i wdrożyć systemy informatyczne oparte o rozwiązania znanych producentów jak i własne autorskie oprogramowanie precyzyjnie dostosowane do potrzeb Klienta. Równocześnie oferujemy pełną obsługę firm i instytucji w zakresie serwisu, utrzymania ciągłości pracy oraz pomocy technicznej dla wdrożonych rozwiązań.

W zakresie wdrożeń oferowanego przez naszą firmę, autorskiego systemu logistycznego TMS SOOT możemy pochwalić się współpracą z uznanymi firmami z wielu branż działającymi zarówno na rynku polskim jak i na rynkach międzynarodowych. Wśród użytkowników systemu SOOT znajdują się m.in.:

  • Grupa Azoty S.A. – jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie
  • Nordkalk Sp. z o.o. – lider w branży wydobycia i przetwarzania kamienia wapiennego
  • Grupa Kęty S.A. – lider na rynku polskim w zakresie dostaw wysokiej jakości zaawansowanych produktów na bazie aluminium oraz opakowań giętkich
Wsparcie IT

Usługi obsługi i wsparcia technicznego

Wsparcie IT

Jeśli chcesz w całości skupić się na swoich procesach biznesowych i nie masz czasu lub nie chcesz inwestować w rozwój własnych służb IT, możesz zdecydować się na powierzenie obsługi informatycznej naszym specjalistom.

Dzięki naszej wszechstronności działania w różnych obszarach informatyki, jesteśmy w stanie zapewnić Ci kompleksową obsługę lub wspomóc wybrany przez Ciebie obszar Twojej działalności.

Nasza współpraca może mieć charakter stały lub okazjonalny – chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach.