O firmie

Informacje o firmie ZETO

Doświadczenie budowane latami

W branży IT od 1975 roku

Rzetelność, profesjonalizm i najwyższa jakość

Specjalizujemy się w obsłudze Klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Nasze doświadczenie na tym polu pozwala oferować efektywne rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Jesteśmy w stanie zaprojektować, dostarczyć i wdrożyć systemy informatyczne oparte o rozwiązania znanych producentów jak i nasze własne oprogramowanie, precyzyjnie dostosowane do potrzeb Klienta. Równocześnie oferujemy pełną obsługę firm i instytucji w zakresie serwisu, utrzymania ciągłości pracy oraz pomocy technicznej.

Dostarczamy Klientom rozwiązania „pod klucz”. Projektujemy i wykonujemy zarówno typowe jak i zaawansowane technologicznie projekty. Proponujemy zawsze optymalne i najlepsze w swojej klasie rozwiązania w obszarach: Infrastruktura IT, Outsourcing Usług, Bezpieczeństwo Biznesu, Aplikacje Biznesowe.

Rzetelność

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie, profesjonalizm kadry, bezpieczne procedury i stabilne podstawy ekonomiczne tworzą bazę działalności ZETO S.A. Sprawna i rzetelna obsługa klientów sprawia, że czas realizacji każdego zamówienia ograniczony jest do niezbędnego minimum.

Partnerstwo

Każdy Klient ZETO S.A. jest traktowany jako równorzędny partner, któremu proponujemy najdogodniejsze dla niego warunki obsługi. Przedstawiamy Klientom zawsze kilka wariantów rozwiązań sprzętowych i software’owych, a oferta jest dostosowywana do ich indywidualnych potrzeb. Podstawą działalności ZETO S.A. są partnerskie stosunki z Klientami zarówno na etapie konstruowania oferty, jak i realizacji dostaw oraz wieloletniej eksploatacji.

Nowoczestność

Z roku na rok rozszerzamy usługi o coraz większą liczbę wariantów oferowanych przez nas systemów. Stosujemy bardzo zaawansowane standardy w zakresie produktów, ich realizacji i usług. Wprowadzamy nowe rozwiązania techniczne, technologiczne i logistyczne. Myślimy nowocześnie.

Partnerzy

Wieloletnia obecność na rynku firmy ZETO S.A. obfituję we współpracę z licznymi producentami, dostawcami sprzętu informatycznego i oprogramowania. Poniżej lista wybranych firm partnerskich:

CISCO
Microsoft
Lenovo
DELL
Comarch
VMWARE
Micro focus
Actin solar
Microsoft AEP
veeam